Actualitate· 1 min citire

Ajutăm bunicii! Mesajul PMP către bucureșteni

moiseanunt

moiseanunt

Scris de Laurentiu Botin Publicat: 23 mar. 2020, 19:31

Președintele PMP București, deputatul Sebastian Moise, a postat pe pagina sa oficială un mesaj prin care anunță oficial că PMP București este pregătit să ajute persoanele vulnerabile de pe raza Capitalei. Voluntarii vor răspunde la solicitări și vor face cumpărături pentru bâtrânii aflați în imposibilitate de a ieși din casă.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate