Actualitate· 1 min citire

Videoconferință cu liderii de partide

opozitia

opozitia

Scris de Laurentiu Botin Publicat: 8 apr. 2020, 11:00

Eugen Tomac, Kelemen Hunor, Dan Barna, Marcel Ciolacu, Călin Popescu Tăriceanu și Victor Ponta. Adică PMP, UDMR, USR; PSD, ALDE Și Pro România. Cei șase lideri de partide au vorbit despre relansarea economiei și au încercat să se pună de acord cu acțiunile politice din perioada imediat următoare. La video-întâlnire nu a participat șeful PNL, Ludovic Orban.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate