Autoritățile din Capitală au găsit o soluție pentru a rezolva criza gunoaielor

Autoritățile din Capitală au găsit o soluție pentru a rezolva criza gunoaielor
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 14 iul. 2021, 15:49
În luna august vom avea un ADI prin care și Primăria generală, și primăriile de sector vor putea să acceseze bani europeni pentru deșeuri
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























