Eugen Tomac: Bucureștiul este orașul meu de suflet și îmi doresc pentru el oameni cărora să le pese

Eugen Tomac: Bucureștiul este orașul meu de suflet și îmi doresc pentru el oameni cărora să le pese
Scris de Daniel Onescu Publicat: 16 apr. 2024, 08:49
Preşedintele PMP Eugen Tomac a declarat, luni seara, că primarii susţinuţi de Alianţa Dreapta Unită în Bucureşti trebuie să-continue proiectele, ”pentru că au demonstrat că se poate”. "Bucureștiul este orașul meu de suflet și îmi doresc pentru el oameni cărora să le pese, oameni care să găsească soluții inteligente, oameni implicați și curajoși", a arătat liderul PMP.
Citește și
- 13:17Zi decisivă pentru formarea Guvernului: PNL, USR și UDMR fac ultimele calcule înainte de desemnarea premierului
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
- 08:20Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























