Eugen Tomac: ”Dragnea și Ciolacu m-au chemat la discuții și i-am refuzat”

Eugen Tomac: ”Dragnea și Ciolacu m-au chemat la discuții și i-am refuzat”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 13 nov. 2020, 09:53
Președintele PMP, Eugen Tomac, susține că partidul pe care îl conduce este singurul care nu a acceptat să facă nicio înțelegere cu PSD, în ultimii 4 ani. Tomac arată că a fost chemat la negocieri și de Liviu Dragnea, dar și de către Marcel Ciolacu, însă i-a refuzat pe amândoi.
Citește și
- 22:12AUR vine cu soluții pentru eliminarea unei piedici legislative care blochează antreprenorii români
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























