EUGEN TOMAC: N-AM AUZIT DE NICIO INSTITUȚIE EUROPEANĂ SĂ LUCREZE NICI VINERI, NICI SÂMBĂTĂ, NICI DUMINICĂ, DECI NU ȘTIU UNDE PLEACĂ CĂLIN GEORGESCU

EUGEN TOMAC: N-AM AUZIT DE NICIO INSTITUȚIE EUROPEANĂ SĂ LUCREZE NICI VINERI, NICI SÂMBĂTĂ, NICI DUMINICĂ, DECI NU ȘTIU UNDE PLEACĂ CĂLIN GEORGESCU
Scris de Daniel Onescu Publicat: 10 ian. 2025, 08:50
Eurodeputatul PMP Eugen Tomac a vorbit, joi seara, pe B1 TV, despre plecarea lui Călin Georgescu la Frankfurt.
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























