Traian Băsescu desființează guvernul Orban: Suntem in cea mai profunda stare de proasta guvernare

Traian Băsescu desființează guvernul Orban: Suntem in cea mai profunda stare de proasta guvernare
Scris de Daniel Onescu Publicat: 11 sept. 2020, 09:34
Traian Băsescu a intervenit telefonic joi la România TV şi a criticat extrem de dur guvernul Ludovic Orban. Băsescu a început prin a ataca guvernul, pornind de la bâlbele din şedinţa executivului de azi, când Orban a vorbit de mai multe ori despre stare de urgenţă, în loc de stare de alertă.
Citește și
- 22:12AUR vine cu soluții pentru eliminarea unei piedici legislative care blochează antreprenorii români
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























