Traian Băsescu: În Guvern e o vraiște! Florin Cîțu e singurul care gândește...

Traian Băsescu: În Guvern e o vraiște! Florin Cîțu e singurul care gândește...
Scris de Daniel Onescu Publicat: 18 mai 2020, 10:55
Fondatorul PMP, fostul președinte Traian Băsescu, a declarat duminică la România TV că se abține să folosească cuvinte prea grele în cazul Guvernului PNL
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























