Turismul românesc trăiește din banii statului - Voucherele de vacanță au salvat stațiunile în ultimii ani

Turismul românesc trăiește din banii statului - Voucherele de vacanță au salvat stațiunile în ultimii ani
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 30 mar. 2023, 07:50
Turismul românesc a primit în ultimii cinci ani aproape două miliarde de euro de la statul român
Citește și
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























