Eugen Tomac despre Regina Elisabeta a II-a: ”A fost un exemplu de democrație occidentală către care ne-am uitat cu speranță”

Eugen Tomac despre Regina Elisabeta a II-a: ”A fost un exemplu de democrație occidentală către care ne-am uitat cu speranță”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 9 sept. 2022, 13:48
Președintele PMP, Eugen Tomac, a transmis un mesaj la moartea Reginei Elisabeta a II-a.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























