Eugen Tomac despre Vlad Voiculescu: „Ministrul pare depășit și se scuză, căutând în mod timid și absurd explicații”

Eugen Tomac despre Vlad Voiculescu: „Ministrul pare depășit și se scuză, căutând în mod timid și absurd explicații”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 2 feb. 2021, 14:24
Europarlamentarul Eugen Tomac este de părere că pandemia a anihilat complet simțul critic, iar societatea a devenit pe zi ce trece tot mai resemnată, într-o perioadă în care ministrul Sănătății pare depășit și se scuză că a ajuns în funcție într-o perioadă în care „curg incendiile în spitale vechi”.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























