Eugen Tomac, președinte PMP: Armata rusă a comis un genocid în Ucraina

Eugen Tomac, președinte PMP: Armata rusă a comis un genocid în Ucraina
Scris de Daniel Onescu Publicat: 18 apr. 2022, 17:27
Genocidul din Ucraina se poate observa cu ochiul liber, declară, la RFI, eurodeputatul Eugen Tomac, președinte PMP. El spune că ”asistăm la scene de groază în Ucraina”.
Citește și
- 20:55Florian Coldea, în noi ipostaze revoltătoare. După aterizarea pe aeroportul din București, fostul general nu a reușit să scape de întrebările Alessiei Păcuraru
- 11:36Dragoș Pîslaru preferă scandalul în locul soluțiilor. Ministrul ironizează decizia instanței: „Remarcăm un record de viteză al juriștilor”
- 10:46Scandal uriaș pe ora de Religie. USR le cere părinților să nu-și mai înscrie copiii, Patriarhia reacționează dur
- 09:29Nicolae Voiculeț revine pe scenă de Ziua Imnului Național: „Primul sunet pe care îl voi ridica spre cer va fi pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























