Eugen Tomac: „Rămân alături de partidul nostru, în care cred în continuare și pe care îl voi susține cu toată forța”

Eugen Tomac: „Rămân alături de partidul nostru, în care cred în continuare și pe care îl voi susține cu toată forța”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 11 dec. 2020, 10:54
Fostul lider al PMP, Eugen Tomac, declară că va rămâne alături de partid, „ în care cred în continuare și pe care îl voi susține cu toată forța” și le transmite un mesaj colegilor: „Vă îndemn ca în aceste clipe dificile să rămânem uniți și să găsim cele mai bune soluții pentru a ne continua drumul”, anunță MEDIAFAX.
Citește și
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























