Ilie Bolojan nu ia încalcul demisia: ”Cei care generează crizele trebuie să-şi asume consecinţele”

Ilie Bolojan nu ia încalcul demisia: ”Cei care generează crizele trebuie să-şi asume consecinţele”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 3 apr. 2026, 09:18
Ilie Bolojan a declarat, joi, că nu ia în calcul demisia şi a subliniat că încearcă să se comporte ”responsabil cât timp am onoarea să ocup această funcţie”. Mai mult, premierul a afirmat că ”cei care generează crizele trebuie să-şi asume consecinţele”.
Citește și
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























