Ioana Constantin, PMP: Rapid București e din nou în Liga I. Felicitări tuturor!

Ioana Constantin, PMP: Rapid București e din nou în Liga I. Felicitări tuturor!
Scris de Daniel Onescu Publicat: 18 mai 2021, 09:58
Rapid București a promovat în Liga I, ligă în care a evoluat ultima oară în sezonul 2014/2015. Într-o postare pe Facebook, Ioana Constantin, membră PMP, îi felicită pe rapidiști și precizează că este ”o mare bucurie” pentru suporteri și pentru sectorul 1.
Citește și
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























