IOANA CONSTANTIN: „RĂMÂNE CUM A STABILIT PRIMA INSTANȚĂ, PE SCURT: AUR E AGENT DE PROPAGANDĂ RUSĂ ÎN ROMÂNIA”

IOANA CONSTANTIN: „RĂMÂNE CUM A STABILIT PRIMA INSTANȚĂ, PE SCURT: AUR E AGENT DE PROPAGANDĂ RUSĂ ÎN ROMÂNIA”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 30 sept. 2024, 08:35
Jurnalista Ioana Constantin anunță că a câștigat definitiv procesul pe care i l-au deschis AUR și George Simion, într-un „caz fără precedent în România” în care „un partid în întregime a dat în judecată un singur cetățean”. Jurnalista a mai susținut că AUR a dat-o în judecată de trei ori și tot de atâtea ori a pierdut. „Rămâne cum a stabilit prima instanță, pe scurt: AUR e agent de propagandă rusă în România”, a precizat jurnalista.
Citește și
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























