Șoc în PSD: Constantin Toma demisionează din funcțiile de conducere

Constantin Toma
Scris de Daniel Onescu Publicat: 2 iun. 2026, 11:32
Primarul municipiului Buzău, Constantin Toma, a anunțat marți, că a demisionat din cele două funcții de conducere pe care le deținea în Partidul Social Democrat.
Citește și
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:39Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 11:31Bolojan, Oana Gheorghiu și mai mulți membri ai Guvernului, auditați de procurorii DNA pentru trafic de influență
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























