Ștefan Florescu: O problemă foarte mare în Sectorul 6 o constituie lipsa atragerii de fonduri europene pentru reabilitarea termică a blocurilor

Ștefan Florescu: O problemă foarte mare în Sectorul 6 o constituie lipsa atragerii de fonduri europene pentru reabilitarea termică a blocurilor
Scris de Daniel Onescu Publicat: 18 sept. 2020, 09:03
Candidatul PMP la Primăria Sector 6, Ștefan Florescu, spune că o problemă majoră în sector o constituie lipsa atragerii de fonduri europene pentru reabilitarea termică a blocurilor.
Citește și
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























