Theodor Paleologu: ”Să fii membru în guvern e ca un stagiu în spitalul psihiatric”

Theodor Paleologu: ”Să fii membru în guvern e ca un stagiu în spitalul psihiatric”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 4 mai 2021, 08:39
Declarații spumoase făcute de Theodor Paleologu. Acesta a explicat că din punctul său de vedere a fi membru într-un guvern timp de un an de zile seamănă cu un stagiu într-un spital psihiatric.
Citește și
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























