Traian Băsescu: ”Avem o populație indisciplinată. Petrecerile se țin, se duc la schi. Poliția și Jandarmeria se duc numai unde sunt maneliști”

Traian Băsescu: ”Avem o populație indisciplinată. Petrecerile se țin, se duc la schi. Poliția și Jandarmeria se duc numai unde sunt maneliști”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 27 mar. 2021, 07:37
Traian Băsescu consideră că situația epidemiologică din România este cauzată, în mare parte, și din cauza ”deciziilor oscilante” pe care ”responsabilii” le-au luat de la debutul pandemiei. Fostul președinte consideră că românii sunt ”indisciplinați” pentru că nu au respectat normele impuse de autorități.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























