TRAIAN BĂSESCU, DESPRE RELUAREA DIALOGULUI UCRAINA-SUA: NU AU CE FACE, TREBUIE SĂ-L REIA

TRAIAN BĂSESCU, DESPRE RELUAREA DIALOGULUI UCRAINA-SUA: NU AU CE FACE, TREBUIE SĂ-L REIA
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 3 mar. 2025, 08:26
Fostul preşedinte Traian Băsescu se declară optimist în privința reluării dialogului Ucraina-SUA. El a precizat că preşedintele SUA, Donald Trump, vrea să ia premiul Nobel pentru pace şi are nevoie de Zelenski să încheie cu el un acord iniţial, arătând că Trump nu recunoaşte Rusia ca fiind un stat agresor.
Citește și
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























