Eugen Tomac despre ordinul semnat de Putin: ”De acum încolo, ne putem aștepta la orice! Avem în față o amenințare uriașă”

Eugen Tomac despre ordinul semnat de Putin: ”De acum încolo, ne putem aștepta la orice! Avem în față o amenințare uriașă”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 23 feb. 2023, 08:55
Europarlamentarul român, Eugen Tomac, a comentat decizia președintelui Rusiei, Vladimir Putin, privind anularea unui decret legat de suveranitatea Republicii Moldova, spunând că reprezintă „o amenințare uriașă”, anunță Mediafax.
Citește și
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 10:36Von der Leyen, anchetată după ce a refuzat să facă publică o discuție secretă cu Zelenski și alți lideri
- 08:23România, somată de Iran să explice „întregii lumi” de ce a acordat sprijin SUA în război
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News























