BOLOJAN: CRED CĂ DE LA 1 IANUARIE, UCRAINENII CARE MAI SUNT ÎN ROMÂNIA, NU MAI TREBUIE SĂ BENEFICIEZE DE SERVICII DE ASIGURĂRI DE SĂNĂTATE

BOLOJAN: CRED CĂ DE LA 1 IANUARIE, UCRAINENII CARE MAI SUNT ÎN ROMÂNIA, NU MAI TREBUIE SĂ BENEFICIEZE DE SERVICII DE ASIGURĂRI DE SĂNĂTATE
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 2 sept. 2025, 20:05
Bolojan a precizat că impactul susținerii ucrainenilor aflați în România nu este unul foarte mare, dar chiar și așa el ar dori ca de la 1 ianuarie 2026 să nu mai beneficieze de asigurări de sănătate
Citește și
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 20:59Dumitru Coarnă, după consultările de la Palatul Cotroceni: „Nicușor Dan ne-a dat de înțeles că vom avea guvern PSD”
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























