Eduard Novak vrea să fie primul ministru care participă la Jocurile Olimpice

Eduard Novak vrea să fie primul ministru care participă la Jocurile Olimpice
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 22 feb. 2021, 08:56
Ministrul Sporturilor, Eduard Novak, a început pregătirile pentru Jocurile Paralimpice de la Tokyo. Duminică, el s-a plimbat timp de trei ore cu bicicleta. Nu-i rău, atât rezistă un ministru pe bicicletă, a fost mesajul lui Novak, care încearcă să-i convingă pe români să facă sport.
Citește și
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
- 14:45Ilie Bolojan, după consultările de la Cotroceni: PNL propune un „pact pentru România”. Partidul a pus pe masă două variante de guvern minoritar
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























