Eugen Tomac: „Domnul Budăi, când era în Opoziție, avea numai idei. Acum, când a trebuit să dea testul responsabilității...”

Eugen Tomac: „Domnul Budăi, când era în Opoziție, avea numai idei. Acum, când a trebuit să dea testul responsabilității...”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 1 mar. 2023, 19:09
Președintele PMP, europarlamentarul Eugen Tomac, a remarcat faptul că Marius Budăi (PSD) era plin de idei și soluții cu privire la pensii atunci când era în Opoziție, dar acum când e ministrul Muncii și chiar trebuie să facă ceva, nu e în stare de nimic și transformă totul într-o confruntare politică.
Citește și
- 22:12AUR vine cu soluții pentru eliminarea unei piedici legislative care blochează antreprenorii români
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























