FOSTUL PREȘEDINTE TRAIAN BĂSESCU A VOTAT: „ÎI ROG SĂ VINĂ LA VOT, NIMIC ALTCEVA. ŞI SĂ OPTEZE PENTRU CE VOR ÎN CONTINUARE”

FOSTUL PREȘEDINTE TRAIAN BĂSESCU A VOTAT: „ÎI ROG SĂ VINĂ LA VOT, NIMIC ALTCEVA. ŞI SĂ OPTEZE PENTRU CE VOR ÎN CONTINUARE”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 24 nov. 2024, 13:24
Fostul preşedinte Traian Băsescu a mers la vot și îi îndeamnă pe alegători să vină la vot şi să opteze pentru ce îşi doresc în continuare.
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























