GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”

GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 31 oct. 2025, 21:02
Președintele AUR, George Simion, a participat vineri la conferința județeană a partidului organizată la Alba Iulia, unde a vorbit despre dezvoltarea internă a formațiunii și despre lupta sa pentru „adevăr și libertate”.
Citește și
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























