GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”

GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 31 oct. 2025, 21:02
Președintele AUR, George Simion, a participat vineri la conferința județeană a partidului organizată la Alba Iulia, unde a vorbit despre dezvoltarea internă a formațiunii și despre lupta sa pentru „adevăr și libertate”.
Citește și
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























