Ludovic Orban: ”Pensiile cresc de la 1 ianuarie 2022”

Ludovic Orban: ”Pensiile cresc de la 1 ianuarie 2022”
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 8 feb. 2021, 15:33
Președintele PNL Ludovic Orban a anunțat luni că punctul de pensie va crește de la 1 ianuarie 2022.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























