Politicienii îngheață de frig! De ce nu este căldură în Parlament. Cîțu: Este o problemă la Primăria București

Politicienii îngheață de frig! De ce nu este căldură în Parlament. Cîțu: Este o problemă la Primăria București
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 9 dec. 2021, 16:38
Preşedintele Senatului, Florin Cîţu, a afirmat, joi, întrebat de ce este foarte frig în Parlament, că situaţia este generată de problema furnizării agentului termic în Capitală.
Citește și
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























