Premierul Cîțu: ”Eu îi înțeleg pe români că, după un an de zile, au obosit. Toți am obosit”

Premierul Cîțu: ”Eu îi înțeleg pe români că, după un an de zile, au obosit. Toți am obosit”
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 29 mar. 2021, 12:13
Premierul Florin Cîțu a declarat luni, cu privire la protestele care au avut loc duminică în România împotriva restricțiilor, că îi înțelege pe oameni că au obosit, însă legea trebuie respectată.
Citește și
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























