Primarul Nicușor Dan a sesizat Parchetul după tragedia de la Spitalul ”Victor Babeș” din Capitală

Primarul Nicușor Dan a sesizat Parchetul după tragedia de la Spitalul ”Victor Babeș” din Capitală
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 12 apr. 2021, 21:27
Am sesizat Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 3 în legătură cu această situație, a scris Dan pe pagina de Facebook
Citește și
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 13:32PSD a decis să intre la guvernare și îl propune pe Sorin Grindeanu premier: „Nu vom sta cu căciula în mână în fața nimănui”
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























