Protest uriaș, românii ies astăzi în stradă. George Simion strigă adunarea la Curtea de Argeș în sprijinul cetățenilor care nu au apă potabilă

Protest uriaș, românii ies astăzi în stradă. George Simion strigă adunarea la Curtea de Argeș în sprijinul cetățenilor care nu au apă potabilă
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 31 ian. 2026, 08:41
Liderul suveraniștilor, George Simion, ajunge astăzi în mijlocul românilor de la Curtea de Argeș care nu au de 4 luni apă potabilă
Citește și
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 23:21Gheorghe Piperea: „Guvernul Veștea pică. Era un deznodământ previzibil”. Europarlamentarul vorbește despre o posibilă criză politică majoră
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























