RĂSPUNSUL LUI BĂSESCU LA ÎNTREBAREA CINE A FOST CEL MAI BUN ŞI CEL MAI RĂU PREŞEDINTE AL ROMÂNIEI: DEPINDE LA CE TELEVIZOR VĂ UITAŢI

RĂSPUNSUL LUI BĂSESCU LA ÎNTREBAREA CINE A FOST CEL MAI BUN ŞI CEL MAI RĂU PREŞEDINTE AL ROMÂNIEI: DEPINDE LA CE TELEVIZOR VĂ UITAŢI
Scris de Daniel Onescu Publicat: 22 iul. 2024, 11:24
Fostul preşedinte Traian Băsescu a afirmat că el a fost şi cel mai bun preşedinte al României, dar şi cel mai rău. “Depinde la ce televizor vă uitaţi”, a spus Băsescu.
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























