REȚEAUA DE INFLUENȚĂ SE LAUDĂ CĂ L-A PUS PREȘEDINTE PE NICUȘOR DAN. CUM VOIAU SĂ IA MASA LA COTROCENI. STENOGRAME INCENDIARE

REȚEAUA DE INFLUENȚĂ SE LAUDĂ CĂ L-A PUS PREȘEDINTE PE NICUȘOR DAN. CUM VOIAU SĂ IA MASA LA COTROCENI. STENOGRAME INCENDIARE
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 6 nov. 2025, 08:57
Membrii rețelei de trafic de influență la care a apelat afaceristul Fănel Bogos se lăudau că l-au pus președinte pe Nicușor Dan! Informațiile halucinante se regăsesc în stenogramele din dosar, unde cei interceptați susțin că ar controla „economicul din România” și că se plasau chiar peste Mugur Isărescu. Totuși, pionii din rețea nu dezvăluie exact cine ar fi mai puternic decât guvernatorul BNR și spun despre persoana respectivă că este o „piesă” din sistem.
Citește și
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 22:19Veștea se pregătea să plece pe Muntele Athos, dar a fost convocat de președintele Nicușor Dan
- 22:15Călin Georgescu, mesaj de Duminica Sfinților Români: „Este o chemare la demnitatea poporului nostru și la rădăcini. Putem renaște!”
- 21:20Crin Antonescu: „PNL este partid conservator sau progresist, unde Bolojan a funcționat pas cu pas?”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























