Ședință de Guvern la Palatul Victoria. Noi măsuri adoptate în contextul pandemiei

Ședință de Guvern la Palatul Victoria. Noi măsuri adoptate în contextul pandemiei
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 18 nov. 2020, 08:41
Ministerele care ar putea beneficia de fonduri suplimentare de la buget sunt Ministerul Sănătăţii, Ministerul Lucrărilor Publice, Dezvoltării şi Administraţiei şi Ministerul Agriculturii
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























