Simona Halep s-a vindecat. Mesaj de mulțumire pentru medici

Simona Halep s-a vindecat. Mesaj de mulțumire pentru medici
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 10 nov. 2020, 09:57
Simona Halep a ținut să transmită, prin intermediul rețelelor de socializare, un mesaj de mulțumire pentru medicii care au ajutat-o în ultima săptămână și jumătate, când s-a confruntat cu COVID-19.
Citește și
- 00:04Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 20:59Dumitru Coarnă, după consultările de la Palatul Cotroceni: „Nicușor Dan ne-a dat de înțeles că vom avea guvern PSD”
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























