Sediul AUR Cluj, vandalizat după demiterea Guvernului

Foto: Alianța pentru Unirea Românilor - Facebook
Scris deRealitatea din PMP
Publicat7 mai 2026, 09:19
Actualizat7 mai 2026, 09:20
Sediul AUR din Cluj-Napoca a fost vandalizat marți noaptea, la scurt timp după votarea moțiunii de cenzură care a dus la demiterea Guvernului Bolojan.
Citește și
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:39Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 11:31Bolojan, Oana Gheorghiu și mai mulți membri ai Guvernului, auditați de procurorii DNA pentru trafic de influență
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























