Eugen Tomac: Vom merge cu Traian Băsescu la primăria Capitalei

Eugen Tomac: Vom merge cu Traian Băsescu la primăria Capitalei
Scris de Daniel Onescu Publicat: 4 aug. 2020, 20:49
Liderul PMP, Eugen Tomac a anunțat, marți, că fostul președinte Traian Băsescu va fi candidatul formațiunii la Primăria Capitalei, susținând că „aroganța” USR a generat această situație. „Că va pierde Nicușor este meritul USR, nu al PMP”, a mai spus Tomac, potrivit Mediafax.
Citește și
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 20:47Nicușor Dan, despre stenogramele care îl incriminează pe Ciucu: „Dacă procurorii spun că au indicii, au și dovezi”-VIDEO
- 22:02Veștea își retrage candidatura la președinția PNL: „Este evident că scopul este blocarea învestirii Guvernului”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























