Ionuț Simionca, PMP: Am făcut legi bune, dar Primăria Bistrița nu le aplică

Ionuț Simionca, PMP: Am făcut legi bune, dar Primăria Bistrița nu le aplică
Scris de Daniel Onescu Publicat: 20 aug. 2020, 11:40
Într-o emisiune la Bistriteanul Live, candidatul PMP la Primăria Bistrița, deputatul Ionuț Simionca, a vorbit despre legile pe care le-a inițiat și promovat în Parlament pentru a îmbunătăți calitatea vieții bistrițenilor. „Am făcut legi bune, dar legile nu se aplică întocmai! Dacă Primăria Bistrița și-ar fi dat interesul, pe Lucian Blaga putea fi deja instalată bariera…”
Citește și
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 20:47Nicușor Dan, despre stenogramele care îl incriminează pe Ciucu: „Dacă procurorii spun că au indicii, au și dovezi”-VIDEO
- 22:02Veștea își retrage candidatura la președinția PNL: „Este evident că scopul este blocarea învestirii Guvernului”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News
























