Liderul PMP, după ce a votat: „Îi invit pe toți cetățenii români să vină la vot”

Liderul PMP, după ce a votat: „Îi invit pe toți cetățenii români să vină la vot”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 27 sept. 2020, 08:30
Liderul PMP, Eugen Tomac, a votat duminică dimineața „pentru experiență, pentru competență, pentru mai multă transparență”. El a spus că este mult mai grav „să ne temem de virusul care poate bântui democrația decât de pandemie”.
Citește și
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























