Iohannis va participa miercuri și joi la Summitul Parteneriatului Estic şi la Consiliul European

Iohannis va participa miercuri și joi la Summitul Parteneriatului Estic şi la Consiliul European
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 14 dec. 2021, 18:48
Președintele României, Klaus Iohannis, va participa, în perioada 15-16 decembrie 2021, la Summitul Parteneriatului Estic şi la reuniunea Consiliului European, care se vor desfășura la Bruxelles, anunță Administrația Prezidențială.
Citește și
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























