Iohannis va participa miercuri și joi la Summitul Parteneriatului Estic şi la Consiliul European

Iohannis va participa miercuri și joi la Summitul Parteneriatului Estic şi la Consiliul European
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 14 dec. 2021, 18:48
Președintele României, Klaus Iohannis, va participa, în perioada 15-16 decembrie 2021, la Summitul Parteneriatului Estic şi la reuniunea Consiliului European, care se vor desfășura la Bruxelles, anunță Administrația Prezidențială.
Citește și
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
- 15:12Piperea, după consultările cu Nicușor Dan: „Chiar dacă mi-a dat dreptate că suntem occidentali și europeni, nu ne consideră o soluție”
- 14:57Dominic Fritz, după consultările cu Nicușor Dan: „Nu vom susține un guvern din care face parte PSD”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























