Klaus Iohannis: E important să facem mişcare. E sănătos şi reducem poluarea

Klaus Iohannis: E important să facem mişcare. E sănătos şi reducem poluarea
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 5 aug. 2021, 14:07
Preşedintele Klaus Iohannis a subliniat, joi, după ce a venit cu bicicleta la Palatul Cotroceni, că mişcarea este foarte importantă pentru sănătate.
Citește și
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
- 15:12Piperea, după consultările cu Nicușor Dan: „Chiar dacă mi-a dat dreptate că suntem occidentali și europeni, nu ne consideră o soluție”
- 14:57Dominic Fritz, după consultările cu Nicușor Dan: „Nu vom susține un guvern din care face parte PSD”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























