Mesajul președintelui Iohannis de Anul Nou: ”Noi, ca națiune, trebuie să ieșim mai puternici și mai uniți din această criză sanitară teribilă”

Mesajul președintelui Iohannis de Anul Nou: ”Noi, ca națiune, trebuie să ieșim mai puternici și mai uniți din această criză sanitară teribilă”
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 31 dec. 2021, 14:23
Președintele Klaus Iohannis a transmis mesajul de Anul Nou către români, mulțumindu-le românilor pentru sacrificiile pe care le-au făcut în 2021.
Citește și
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 13:32PSD a decis să intre la guvernare și îl propune pe Sorin Grindeanu premier: „Nu vom sta cu căciula în mână în fața nimănui”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























