"O alternativă excelentă". Președintele Iohannis a mers cu bicicleta la serviciu

"O alternativă excelentă". Președintele Iohannis a mers cu bicicleta la serviciu
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 23 apr. 2021, 10:55
Președintele Klaus Iohannis a venit cu bicicleta la Palatul Cotroceni. Șeful statului se alătură, astfel, campaniei „Vinerea Verde”, pentru a trage un semnal de alarmă cu privire la importanța protejării mediului înconjurător.
Citește și
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























