Președintele Iohannis: ”Dragi români, vă rog să vă feriți de boală și să-i feriți și pe ceilalți. Nu-i de joacă!”

Președintele Iohannis: ”Dragi români, vă rog să vă feriți de boală și să-i feriți și pe ceilalți. Nu-i de joacă!”
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 24 dec. 2020, 12:32
Preşedintele Klaus Iohannis a declarat, joi, la Palatul Cotroceni, că în România şi în Uniunea Europeană campania de vaccinare anti-COVID-19 începe duminică, informează Agerpres.
Citește și
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
- 15:12Piperea, după consultările cu Nicușor Dan: „Chiar dacă mi-a dat dreptate că suntem occidentali și europeni, nu ne consideră o soluție”
- 14:57Dominic Fritz, după consultările cu Nicușor Dan: „Nu vom susține un guvern din care face parte PSD”
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























