Președintele Iohannis: ”Dragi români, vă rog să vă feriți de boală și să-i feriți și pe ceilalți. Nu-i de joacă!”

Președintele Iohannis: ”Dragi români, vă rog să vă feriți de boală și să-i feriți și pe ceilalți. Nu-i de joacă!”
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 24 dec. 2020, 12:32
Preşedintele Klaus Iohannis a declarat, joi, la Palatul Cotroceni, că în România şi în Uniunea Europeană campania de vaccinare anti-COVID-19 începe duminică, informează Agerpres.
Citește și
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
- 14:45Ilie Bolojan, după consultările de la Cotroceni: PNL propune un „pact pentru România”. Partidul a pus pe masă două variante de guvern minoritar
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News

























