Ședință de ultimă oră la Cotroceni cu miniștrii cabinetului Orban privind măsurile de gestionare a epidemiei COVID-19

Ședință de ultimă oră la Cotroceni cu miniștrii cabinetului Orban privind măsurile de gestionare a epidemiei COVID-19
Scris de Realitatea din PMP Publicat: 4 mai 2020, 09:42
La finalul şedinţei, şeful statului va susţine o declaraţie de presă
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 10:00Ana Maria Păcuraru: Kaja Kallas a numit 33 de noi ambasadori europeni. România are zero reprezentanți pe listă
- 09:48PNL, USR și UDMR îl propun pe Siegfried Mureșan ca premier. Mutare-surpriză în lupta pentru Palatul Victoria
- 08:50Sorin Grindeanu: Se fac primii pași pentru un nou Guvern
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PMP și pe Google News


























